Найбільша міжнародна виставка органічної продукції «БІОФАХ eSPECIAL 2021» запрошує відвідати її онлайн

З 17 до 19 лютого 2021 р. відбудеться 32-а міжнародна торговельна виставка органічних харчових продуктів «БІОФАХ eSPECIAL 2021», в онлайн-форматі.

Україна на провідній світовій виставці продукції органічного виробництва буде представлена національним павільйоном «Organic Ukraine Business Hub». Його організатором виступає ГС «Органічна Україна» за підтримки Мінекономіки, проєкту USAID «Конкурентоспроможна економіка України», проєкту International Trade Centre (ITC), швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України».

Учасниками національного павільйону є виробники й експортери готових органічних продуктів, органічної сільськогосподарської сировини для подальшої переробки, органічних добрив, вже втретє буде представлений стенд органічних ягідних підприємств.

У виставці візьмуть участь заступник Міністра Глущенко С.М. і заступник Міністра - Торговий представник України Качка Т.А.

Також заплановано ознайомлення з основними досягненнями та тенденціями світового органічного ринку фахівців Мінекономіки, Держпродспоживслужби, ДУ «Офіс з просування експорту України»,
ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

На виставці відбудуться численні онлайн-заходи, які дозволять ознайомитися зі стендами різних країн та компаній, обмінятися знаннями, встановити зв’язки, призначити та провести онлайн-зустріч з експонентами. З метою підвищення інтересу та зміцнення довіри до вітчизняної органічної продукції всі бажаючі зможуть ознайомитися з досягненнями України в органічному секторі.

Висвітлення виставки «БІОФАХ eSPECIAL 2021», її учасників, заходів здійснюватиметься на вебпорталі OrganicInfo.ua.

Детальна інформація щодо виставки за посиланням: https://www.biofach.de/en/info/especial/overview#.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json