Відбулось четверте засідання Підкомітету Україна – ЄС з питань торгівлі та сталого розвитку

27 жовтня 2020 року в м. Київ відбулось четверте засідання Підкомітету Україна – ЄС з питань торгівлі та сталого розвитку в режимі відео-конференції. 

У рамках заходу були проведені дискусійні сесії щодо інституційних питань, зокрема формування групи експертів, питань торгівлі та зайнятості, сталого управління лісовим господарством та відновлюваної енергетики. 

Представники української делегації поінформували європейську сторону про хід модернізації законодавства про працю, основні досягнення реформування лісового господарства України у 2020 році, стан імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом в частині розвитку сфери енергоефективності.

ЄС привітав заходи, спрямовані на боротьбу з незадекларованою працею, а також закликав до врахування напрацювань спільного проекту СЄ/МОП у цьому зв’язку під час приведення національного законодавства у відповідність з конвенціями Міжнародної організації праці № 81 та № 129.

Сторонами домовлено продовжити співпрацю з питань, охоплених главою 13 «Торгівля та сталий розвиток» Угоди про асоціацію. Окрім цього,  сторони мають завершити внутрішні процедури, спрямовані на набуття чинності Рішенням Підкомітету ТСР щодо визначення встановлення списку експертів, готових виступати в якості учасників дискусій відповідно до у першому кварталі 2021 року.

28 жовтня 2018 року був організований відкритий Форум громадянського суспільства. Під час останнього представники Підкомітету поінформували громадянське суспільство про питання, розглянуті у ході його засідання (Спільна заява  - англійська  та українська  версії) та досягнуті домовленості за його результатами. 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json