Міністерство економіки України

єРобота: В Луцьку виготовляють більше здорових десертів від GoodMood Food

єРобота: В Луцьку виготовляють більше здорових десертів від GoodMood Food

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Діана Познякевич та Ольга Берестюк - підприємниці з Луцька. Декілька років тому Діана вирішила стати веганом та відмовитись від їжі тваринного походження. Рішення було зважене і дівчина йшла до нього довго і свідомо. Але після зміни режиму харчування вона зіткнулась з проблемою. Каші та овочі - так, цього в супермаркетах рідного Луцька було достатньо. А от асортимент веганських солодощів в місті не надихав: це були або горіхи, або сухофрукти, або горіхи з сухофруктами разом. Подача була теж однакова та нецікава. 

Хочеш зробити якнайкраще - зроби сам. Діана згадала це правило та почала готувати здорові десерти для себе і своєї родини самостійно. Одного дня до неї в гості завітала близька подруга Ольга Берестюк, скуштувала витвір Діани та… одразу запропонувала робити бізнес. Тема здоров’я і стрункості об’єднувала подруг ще з університету, тому ідея створити бізнес після дегустацій була гармонійним продовженням дружби.

Так народився бренд здорових десертів GoodMood Food. Десерти цього бренда - це авторські рецепти з використанням тільки натуральних здорових продуктів, без глютену та шкідливих домішок. 

Невдовзі дівчата подали заявку на грант за програмою «Власна справа», надихнувшись можливістю отримати допомогу від держави. Кошти гранту пішли на закупівлю холодильного обладнання. Завдяки оновленню, подруги отримали змогу збільшити та пришвидшити виробництво.

Зараз Діана та Ольга мають вже більше ніж 50 партнерів по всій країні, співпрацюють з багатьма кав’ярнями. Наступний крок - GoodMood Food на поличках київських супермаркетів.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json