Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

03
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Старт приватизації спиртової галузі - сьогодні оголошено переможця аукціону з продажу Немирівського спиртзаводу
15.10.2020 | 16:32 | Прес-служба Мінекономіки

Початкова ціна підприємства складала 49,6 млн грн, на аукціон ДП “Прозорро.Продажі”  була подана заявка з повишенням закритої ставки одразу на 11%. Фінальна ціна сягнула 55 млн грн. Покупець - ТОВ “ЛВН ЛІМІТЕД”, яке за даним Youcontrol входить до складу групи компаній Nemiroff. Це профільний інвестор, який зацікавлений у розвитку заводу, його модернізації. 

“Це перший успішний крок на шляху до демонополізації спиртової галузі. Приватизація сприятиме розвитку виробництва, створенню нових робочих місць та  зростанню бюджетних надходжень”,- зазначила заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.

Після підписання протоколу про результати аукціону, укладання договору купівлі-продажу з Фондом державного майна України та проведення повного розрахунку процес приватизації Немирівського МПД вважатиметься офіційно завершеним і в Україні з’явиться перший приватний спиртовий завод.

Нагадаємо, 12 серпня 2020 року була Кабінетом міністрів України затверджена Програма реформування та розвитку спиртової галузі на 2020-2023 роки, яка передбачає покроковий план дій з демонополізації ринку на найближчі 3 роки. 

У жовтні та листопаді пройде ще низка аукціонів з продажу спиртзаводів, докладніше про приватизацію спиртової галузі  читайте за посиланням:  www.privatization.gov.ua/alcohol-industry

Там ви знайдете всю необхідну інформацію – про стан та переваги галузі, виробництво, ліцензування, законодавство, як взяти участь в приватизації та, звісно, перелік підприємств, що продаватимуться, на карті.

Довідково: 

З 78 державних спиртових заводів ДП Укрспирт та Концерну Укрспирт: 22 знаходяться в незадовільному стані і не відповідають технічним вимогам, 43 – взагалі стоять без роботи вже тривалий час. А на утримання всього цього господарства держава держава витрачає близько 100 млн грн щорічно.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json