Рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі на черговому засіданні прийняла рішення про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну гнучких пористих плит, блоків та листів із пінополіуретанів незалежно від країни походження та експорту, а також порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну деяких видів шоколаду та інших готових харчових продуктів із вмістом какао походженням із Російської Федерації.

Комісія розглянула висновки Мінекономрозвитку про результати спеціального розслідування та на підставі цього прийняла рішення про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну гнучких пористих плит, блоків та листів з пінополіуретанів незалежно від країни походження та експорту.

Вказане рішення набирає чинності через 40 днів із дня опублікування повідомлення про нього в газеті "Урядовий кур’єр" (№ 100 від 28.05.2016).

Спеціальні заходи застосовуються шляхом запровадження спеціального мита терміном на 3 роки у розмірі:

  • з дня застосування спеціальних заходів – 13,09 %;
  • через 12 місяців із дня застосування спеціальних заходів – 12,44 %;
  • через 24 місяці з дня застосування спеціальних заходів – 11,81 %.

Застосування спеціальних заходів позитивно вплине на фінансово-господарське становище національного товаровиробника, зокрема, сприятиме відновленню обсягів виробництва та продажів, збереженню та поновленню робочих місць.

Крім того, за результатами проведення антидемпінгової процедури Комісія прийняла рішення про порушення та проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну деяких видів шоколаду та інших готових харчових продуктів із вмістом какао походженням із Російської Федерації.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json