Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Нові можливості співпраці між Україною та Японією
18.12.2019 | 09:45 | Прес-служба Мінекономіки.

16 грудня у м. Токіо відбулося Восьме спільне засідання Координаційної ради з економічного співробітництва з Японією при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Комітету ділового співробітництва з Україною Японської федерації бізнесу “Кейданрен” під співголовуванням Заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торгового представника України Тараса Качки та Голови Комітету “Кейданрен” Теруо Асади.

Захід проведено у розвиток домовленостей, досягнутих за результатами візиту до Японії Президента України Володимира Зеленського у жовтні 2019 р.

Під час засідання Японську сторону ознайомлено з макроекономічною ситуацією та покращенням інвестиційного клімату в Україні, представлено напрямки впровадження ключових реформ у контексті актуальних питань двосторонньої співпраці, у т.ч. реформ щодо поліпшення умов ведення бізнесу в Україні.

Сторони обговорили широке коло питань у сферах, що становлять взаємний інтерес для співробітництва між Україною та Японією, зокрема, аграрній та енергетичній, галузях ІТ та інфраструктури.

Відбувся конструктивний обмін думками між українськими урядовцями та японськими бізнесменами щодо подальшого розвитку українсько-японського співробітництва, окреслені перспективи та плани на майбутнє, реалізація яких забезпечить розвиток взаємовигідної співпраці між нашими країнами та допоможе перенести наші відносини на новий рівень. Було зазначено, що питання активізації інвестиційної діяльності є одним із найважливіших питань на сьогодні.

За результатами засідання Сторони підписали Меморандум.

У ході візиту делегації до Токіо також проведено переговори з:

  • Державним Міністром економіки, торгівлі і промисловості Хідекі Макіхара.
  • парламентським віце-міністром сільського господарства, лісництва і рибальства Японії Йосіхіро КАВАНО
  • Президентом Японської організації зовнішньої торгівлі JETRO Кадзусіге НОБУТАНІ
  • Головою Парламентської Асоціації дружби «Японія-Україна» Ейсуке Морі.
  • Старшим віце-президентом Японського агентства міжнародного співробітництва JICA Дзюнічі Ямада
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2