Велика Британія оголосила про скасування усіх мит і квот для українських товарів

Велика Британія на запит Міністерства економіки України оголосила про лібералізацію торгівлі і скасування усіх без винятку мит та квот на експорт товарів з України. 

Завдяки такому рішенню Україна матиме змогу наростити експорт за товарними позиціями, що традиційно завозилися на британський ринок. Зокрема йдеться про борошно, зерно, молочну продукцію, м’ясо птиці та напівфабрикати, томатну пасту, мед, кукурудзу, пшеницю, соки, гриби, цукор тощо. Промислові товари вже користуються режимом безмитної торгівлі. Україна також зможе гнучкіше планувати експортну логістику та у перспективі збільшити експорт товарів з високою доданою вартістю.

“Лібералізація торгівлі – спільний внесок України та Британії в боротьбу з глобальною продовольчою кризою, що назріває у світі. Ми зможемо гарантувати продовольчу безпеку там, де вона сьогодні під загрозою через російську агресію”, – зауважила Перша віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко. 

Вона зазначила, що для України доступ до зовнішніх ринків – одна з основ економічного відновлення. 

“Експорт стимулюватиме промисловий розвиток, нарощення виробництва та його інтеграцію до світових торговельних ланцюгів.  Наразі ми ведемо переговори з усіма партнерами про лібералізацію торгівлі. Тому найближчими днями і тижнями чекаємо на новини і від інших партнерів”, – додала Міністр економіки України. 

Формалізація досягнутого рішення займе ще кілька днів, після чого українські експортери зможуть на практиці скористатися новими умовами торгівлі.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json