Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

04
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Вінниця буде продавати комунальне майно через ProZorro.Продажі
25.07.2017 | 13:01 | Прес-служба Мінекономрозвитку

25 липня Вінницький міський голова Сергій Моргунов підписав Декларацію про приєднання міста Вінниця до ProZorro.Продажі - спільного проекту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду гарантування вкладів України та Transparency International Україна.

“Ефективність системи електронних продажів говорить сама за себе, тому українські міста активно підключаються до ProZorro.Продажі. Вінниця вже третя. Поки що вони продають комунальне майно, але надалі зможуть швидко і прозоро реалізовувати і об’єкти малої приватизації,” - зазначив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

«Ми раді, що Вінниця долучилася до проекту, це одне із перших міст у системі. У нас високі показники ефективності проекту. Упродовж 8 місяців система згенерувала довіру. Ринок дійсно вірить, що обійти систему неможливо. Коли приходить більше двох покупців, у середньому ціна зростає на 23%. За липень ми продали 60% виставленого майна державних та комунальних підприємств. Проект розширюється - до вересня запустимо пілотні аукціони з оренди із Укрпоштою», - зазначив керівник проекту ProZorro.sale Олексій Соболев.

“Ми успішно працюємо із Системою електронних публічних закупівель Prozorro і вже зекономили на закупівлях у 2016 році - 44 млн грн, а у 2017-му - 96 млн грн. Вважаю, що ProZorro.Продажі - це прозорий крок до реалізації майна. Система дасть більшу можливість наповнення бюджетів міста і ефективного використання та реалізації майна комунальних підприємств. Маю надію на роботу з малою приватизацією та продажем вільних земель”, - зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що 31 березня 2017 року було розпочато роботу другого вектора проекту - реалізації майна державних та комунальних підприємств. Протягом кількох місяців до проекту вже приєдналися Міністерство інфраструктури України, Донецька військово-цивільна адміністрація, Маріупольська міська рада, Тернопільська міська рада, Вінницька міська рада, а також державні та комунальні компанії: Укргазвидобування, Укренерго, Енергоатом, ПриватБанк, Аеропорт Бориспіль, Нафтогаз, Укрпошта, Укравтодор, КП “Київський метрополітен”, Автомобільні дороги України,  Корпоративний недержавний пенсійний фонд НБУ, Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України, Запорізький титано-магнієвий комбінат, КПМА "Київ" (Жуляни), УКРНАФТА, НАК "Надра України" та інші.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json