Міністерство економіки України

єРобота: “Веселий колобок” готовий експортувати свою кондитерську продукцію

єРобота: “Веселий колобок” готовий експортувати свою кондитерську продукцію

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розширення бізнесу. Одна з грантових програм - для переробних підприємств «Новий рівень», за якою  підприємці можуть отримати до 8 млн грн на розвиток бізнесу. Знайомимо вас з героями-переможцями цієї програми.

Володимир Скаржинець уже кілька років разом із бізнес-партнером займається кондитеркою. Два роки тому рішення розширити бізнес реалізувалося в придбанні ТОВ "Веселий колобок". 

Унікальна технологія – подвійне дозрівання бубликів – стала дуже в нагоді підприємцям, які замахнулись на виведення українського хенд-мейду в преміум-сегмент. Щоб реалізувати цю амбітну мету, подали заяву на грант від Міністерства економіки для переробних підприємств. Грантові кошти вклали в купівлю фасувальної машини вертикального типу. 

За словами підприємця, це дозволить краще зберігати й легше транспортувати продукцію. Та й зовнішній вигляд упаковки значно привабливіший. Це дозволяє виходити в преміум-сегмент. Такий підхід підгледіли в італійських кондитерів. Звідти ж замовили частину комплектуючих. Решту закупили в Німеччині. А збирають лінію майстри української компанії. 

Тепер бізнес-партнери замислились і про експортний потенціал своїх підприємств. "Не хочемо бути сотим виробником печива, прагнемо український продукт якісно презентувати світу. Україна стає частиною глобального ринку з якісними товарами та інноваціями. І хоча ми ще молоді в цьому бізнесі, ми впевнено рухаємося вперед, змінюючи своє виробництво, тюнінгуємо його. Виводимо із совдепії, бо українське - це якість", - розказує про свої плани Володимир.

В компанії 30 співробітників. Працюючи в дві зміни, вони виготовляють 40 тонн продукції в місяць. Компанія продовжує інвестувати в обладнання. Зокрема, замовила ще 3D машину для печива в Польщі. Ці інвестиції дозволять розширити продуктову лінійку та збільшити виробіток до 150 тонн на місяць.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json