Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
фото_нарада
Світлана Панаіотіді взяла участь у засіданні Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України
31.10.2019 | 17:57 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 31 жовтня, заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлана Панаіотіді взяла участь у засіданні Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України.                         Засідання відбулось під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби за участі заступниці Генсекретаря НАТО з питань політики та безпеки, Посла Беттіни Каденбах. 

Також у заході взяли участь представники комітетів Верховної Ради України, перший заступник  Секретаря РНБО - Голова української частини Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи високого рівня, профільні заступники центральних органів виконавчої влади.

     У фокусі розмови - обговорення стану та перспектив розвитку відносин України з НАТО. Під час засідання учасники обговорили нові законодавчі ініціативи у секторі безпеки і оборони, досягнення у рамках реалізації Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО, перспективні модальності взаємодії України з Альянсом у контексті реалізації євроатлантичного курсу нашої держави в НАТО.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json