Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Інна Мєтєлєва взяла участь в обговоренні напрямів діяльності “Німецько-українського агрополітичного діалогу” на 2020 рік
05.12.2019 | 11:40 | Прес-служба Мінекономіки.

4 грудня заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Інна Мєтєлєва взяла участь в обговоренні «Пріоритетів проектної діяльності Німецько-українського агрополітичного діалогу з 2020 року».

Також участь в обговоренні взяли представники проєкту «Німецько-український агрополітичний діалог», Федерального Міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини, Посольства Німеччини в Україні, представники Мінекономіки та освітніх установ, представники дорадчих служб.

Під час зустрічі були детально обговорені пропозиції щодо діяльності проекту APD для продовження співпраці у 2020 році, а саме за такими пріоритетними напрямками: цифровізація - як основа прийняття рішень щодо аграрної політики та економіки, розвиток сільської місцевості через співробітництво між підприємствами та адаптовані системи підтримки сільського господарства, реформа сільськогосподарського управління та децентралізація, модернізація вищої освіти та системи наукових досліджень, підтримка роботи асоціацій, підтримка програм розвитку дорадництва в Україні, фаховий діалог із земельної політики. 

Наприкінці зустрічі було домовлено продовжити діалог з напрацювання подальших пропозицій. 

Довідково:

«Німецько-український агрополітичний діалог» – двостороння коопераційна програма Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини. Термін реалізації проєкту з 1 січня 2019 по 31 грудня 2021. 

Метою Проєкту є підтримка України в питаннях розвитку сталого сільського господарства, ефективної переробної промисловості та підвищення міжнародної конкурентоспроможності. 

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2