Україна приєдналась до європейської програми дій з довкілля і клімату "LIFE"

Україна офіційно стала учасником європейської програми дій з довкілля і клімату "LIFE". В межах проекту країна може отримати ресурси та фінансування на усунення шкоди, завданої довкіллю російською агресією. 

Угода про долучення до реалізації програми "LIFE" була підписана під час зустрічі Першої віце-прем’єр-міністра України – міністра економіки України Юлії Свириденко, міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця та Комісара ЄС з питань навколишнього середовища, океанів і рибальства Віргініюса Сінкявічуса. 

Міністр економіки наголосила, що в рамках економічної частини плану відновлення України будемо розвивати напрямок Green Deal. 

“Ми відкриваємо ринки, стаючи частиною європейської спільноти – тепер як кандидат в члени ЄС. Саме тому впровадження “зеленого курсу” та екологічних технологій у інфраструктурних проектах – це надзвичайно важливі завдання”, – зауважила Юлія Свириденко

Програма “LIFE” – це інструмент фінансування екологічних та кліматичних заходів, який реалізується Європейським Союзом. Метою програми є сприяння впровадженню, оновленню та розвитку екологічної та кліматичної політики та законодавства ЄС шляхом співфінансування проектів зі збереження біорізноманіття, впровадження циркулярної економіки, адаптації до зміни клімату, розвитку відновлюваної енергетики тощо.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json