На «Експо - 2020» Україна презентує свій потенціал у сфері виробництва та експорту органічної продукції

Павільйон України на «Експо - 2020» у м. Дубай продовжує свою ділову програму, зокрема, тиждень з 6 по 8 грудня 2021 року буде присвячений презентації потенціалу України у сфері виробництва та експорту органічної продукції у рамках проведення «UA Organic Products». Відкриття нових ринків та розширення присутності органічної продукції в регіоні Близького та Середнього Сходу є одним із перспективних напрямів розвитку українського експорту.

Українські виробники органічних харчових продуктів планують презентувати себе колективним стендом під час роботи відомої міжнародної виставки «Middle East Natural & Organic Products Expo». Організатором стенду є ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».

Крім того, програма павільйону України на «Експо - 2020» передбачає презентацію діловій спільноті українських компаній, виробників органічної продукції та проведення B2B зустрічей.

Участь представників українського бізнесу органічного сектору в рамках «Експо - 2020» сприятиме просуванню українських товарів та послуг на світові ринки та надасть імпульс для розширення присутності українських виробників на ринках Близького Сходу.

Нагадаємо, Всесвітня виставка «Експо - 2020» у м. Дубай відкрита з 1 жовтня 2021 року до 31 березня 2022-го. За два місяці роботи українського павільйону його відвідало понад 300 тисяч гостей, серед яких представники урядів, парламентів, бізнесу, діячі культури як з України так і з інших країн світу.

Довідково: 

Organic & Natural Expo Middle East: деталі за посиланням https://organicandnatural.com/

«Експо - 2020» – це:

  • найбільш масштабна світова подія, на кшталт Олімпійських ігор;

  • 28 млн. відвідувачів з усього світу;

  • участь 190 країн світу та 10 міжнародних організацій;

  • власний павільйон з необхідними локаціями та обладнанням під проведення презентаційних та ділових заходів;

  • насичена програма заходів від організаторів, до яких залучені всі країни учасниці, авторитетні міжнародні організації;

  • налагоджена комунікація з організаторами усіх подій на «Експо - 2020».

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json