Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

15
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
photo
Україна бере участь в одній із найбільших туристичних виставок Європи - World Travel Market
05.11.2018 | 15:40 | Прес-служба Мінекономрозвитку

З 5 по 7 листопада українська делегація бере участь в одній із наймасштабніших туристичних виставок Європи та світу – World Travel Market (WTM) 2018 в Лондоні.

Цей щорічний захід є провідною світовою подією туристичної індустрії, яка об’єднує близько 5000 учасників, що представляють свої туристичні дестинації (географічні території, які є привабливими для туристів завдяки наявності унікальних або специфічних туристсько-рекреаційних ресурсів та відповідної інфраструктури), продукти і послуги. Очікується, що у заході візьмуть участь більше 51 тис відвідувачів з усього світу.

Національний стенд “UKRAINE”, забудований на замовлення Мінекономрозвитку, презентує туристичний потенціал України та об’єднує різні регіони країни, що запрошені представити свої дестинації на безоплатній основі. Крім того, у виставці передбачена участь представників туристичного бізнесу, що має забезпечити комплексне просування на світовому туристичному ринку українського туристичного продукту.

Національний об’єднаний стенд та представлена промоційна продукція брендовані новим офіційним логотипом України - «UKRAINE NOW UA».

Директор департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Оксана Сердюк візьме участь у Міністерському саміті під егідою Всесвітньої туристичної організації (UNWTO), який цього року присвячений темі “Інвестування в майбутнє туризму”.

Цьогоріч Україна також планує взяти участь у двох провідних міжнародних туристичних виставках – International Travel Show TT Warsaw (22-24 листопада) у Варшаві (Польща) та IBTM (27-29 листопада) у Барселоні (Іспанія).        

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json