Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

18
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Уряд передав Мінекономіки функції супроводу роботи номінаційного комітету обрання керівників та членів наглядових рад особливо важливих підприємств
22.11.2019 | 17:17 | Прес-служба Мінекономіки

Уряд прийняв рішення про передачу Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства функцій супроводу роботи номінаційного комітету з обрання керівників та членів наглядових рад особливо важливих підприємств.

Таке рішення обумовлено тим, що державну політику у сфері управління корпоративними правами держави формує Мінекономіки.  

На сьогодні в України функціонує 54 таких підприємства. На 8 із них вже утворено і діють незалежні наглядові ради (НАК «Нафтогаз», «Укрзалізниця», «Укрпошта» тощо).

Очікується, що запропоновані зміни прискорять процес відбору і призначення керівників та членів наглядових рад таких підприємств, оскільки процедура скорочена на одну ланку – комісію з попереднього відбору.

Окрім того, рішення має підвищити ефективність діяльності таких підприємств, що позитивно вплине на бізнес-середовище і сприятиме залученню потенційних інвесторів.

Детальніше на сайті Мінекономіки: https://bit.ly/2XEydZs

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json