Міністерство економіки України

Синергія зусиль влади та бізнесу дає дуже гарні результати в налагодженні співпраці із західними партнерами, — Надія Бігун

Посилення співпраці та налагодження нових зв’язків між українськими та нідерландськими виробниками було ключовою метою робочої поїздки української делегації на чолі з заступником Міністра економіки Надії Бігун до провінції Оверейсел в Нідерландах.

Посилення співпраці та налагодження нових зв’язків між українськими та нідерландськими виробниками було ключовою метою робочої поїздки української делегації на чолі з заступником Міністра економіки Надії Бігун до провінції Оверейсел в Нідерландах. Під час візиту учасники делегації, до якої увійшли також представники українських підприємств, зустрічалися з керівництвом компаній, розташованих в Оверейсел та місцевою владою.

«Для українського бізнесу та економіки України в цілому сьогодні вкрай важливим є посилення співпраці з західними партнерами. Україна потребує інвестицій. Під час кожної зустрічі ми роз’яснюємо потенційним партнерам, чому вигідно інвестувати в економіку нашої держави вже сьогодні, не чекаючи завершення війни. І інвестиціями перелік пропозицій не обмежується. Українські підприємства пропонують потенційним партнерам різні форми взаємовигідної співпраці.

Об’єктивно, ми бачимо вагання, здебільшого через брак інформації. І саме через такі зустрічі, за участі представників української влади та підприємств, можна найбільш повно донести до потенційних партнерів переваги співпраці. Синергія зусиль влади та бізнесу дає дуже гарні результати», - зазначила за підсумками візиту Надія Бігун.

Так, зокрема, за результатами зустрічей осягнута попередня домовленість про співпрацю між українським виробником та компанією Hortilife BV, що спеціалізується на розробці, постачанні та монтажі інноваційного, високотехнологічного обладнання, установок і конструкцій для теплиць і зберігання сільськогосподарської продукції. 

Компанія працювала в Україні до початку широкомасштабного вторгнення, але з того часу переорієнтувалась на інші ринки. Відтак, тепер керівництво ознайомлене з умовами роботи в Україні, зокрема з можливістю страхування воєнних ризиків, та готове вивчити пропозиції українських виробників.

Важливою складовою успіху подібних візитів є активне сприяння в їх організації місцевої влади.

«Дуже важливим є встановлення робочих контактів з місцевою владою. Яка не лише допомагає організувати зустрічі з місцевим бізнесом, але й надалі промотуватиме співпрацю з українськими компаніями серед місцевих підприємств. Переконана, вже незабаром наша спільна робота матиме цілком практичні результати, які ми побачимо в Україні», - зазначила Надія Бігун.

Нагадаємо, раніше питання посилення економічної співпраці між Україною та Німеччиною та розвитку українських кластерів обговорювалися під час зустрічей заступника Міністра економіки України Надії Бігун та представників українських кластерів з підприємцями та керівництвом землі Баден-Вюртемберг (Німеччина). Зокрема, йшлося про  налагодження безпосередніх контактів між бізнес-асоціаціями та приватними компаніями, пошуки нових точок дотику на всіх рівнях – від урядового до співробітництва на рівні підприємств.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json