Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Петрашко: 820 млн грн за тиждень та майже 10 млрд грн загалом - программа 5-7-9 фінансує розвиток українського бізнесу
05.10.2020 | 19:36 | Прес-служба Мінекономіки.

За останній тиждень банки-учасники Програми «Доступні кредити 5-7-9%»  видали 322 кредити на загальну суму в 820 мільйонів гривень. 72% (592 мільйон гривень) від загальної суми  укладених угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів. 15% (120 мільйонів гривень) – це видані уповноваженими банками інвестиційні кредити. І позики на поповнення оборотних коштів складають 13% (108 мільйонів гривень).

“Від моменту старту (з 1 лютого 2020 року) банки в рамках програми видали 4127 позик на загальну суму майже в 10 мільярдів гривень. Більше половини  цих коштів було видано за останні 2 місяці після кінцевої модернізації програми під вимоги підприємців в реаліях коронакризи”, - повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко. 

Він додав, що з цих коштів 7,7 мільярда гривень - це рефінансування попередньо отриманих позик, 1,6  мільярда гривень підприємці отримали на капітальні інвестиції та 515 мільйонів гривень – на поповнення оборотних коштів.

Нагадаємо, позику в рамках Програми можна отримати в АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «БАНК АЛЬЯНС», АТ «КРЕДОБАНК», ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ «Альфа-банк», АТ «КБ «ГЛОБУС», АТ «МЕГАБАНК», АТ «ПОЛІКОМБАНК», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», а також, відповідно, КредитВест Банк та ОТП Банк.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2