Міністерство економіки України

Заступник Міністра Юлія Клименко залишає Мінекономрозвитку

Таке рішення було очікуваним для керівництва у світлі запланованої декретної відпустки Юлії Клименко.

Юлія Клименко почала працювати в Мінекономрозвитку 8 квітня 2015 року. Вона відповідала за реформу дерегуляції, підтримку малого та середнього бізнесу, а також реформу Міністерства.

Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, коментуючи рішення Клименко зазначив: “Я вдячний Юлії за те, що вона залишалася з командою у часи нестабільності та невизначеності, попри очікуване поповнення в сім’ї. Завдяки Юлії, Мінекономрозвитку стало прикладом оптимізації та підвищення ефективності роботи державного органу. Нам дуже не вистачатиме її досвіду та енергії, але я розумію, що сьогодні вона потрібна своїй родині більше. Ми домовились, що Юлія буде й надалі консультувати мене щодо продовження системних змін, які вона започаткувала”.

За 14 місяців Юлії вдалося здійснити ряд важливих перетворень: було створено Офіс ефективного регулювання; електронізовано надання усіх послуги у сфері ЗЕД; ліквідовано цінову інспекцію; скорочено реєстр адмінпослуг; створено стратегії розвитку МСБ до 2020 року та багато іншого.

Крім того, Юлія та її команда радикально реформували внутрішню структуру Міністерства. Зокрема, в 2015 році значно скоротили апарат Міністерства, було усунено дублювання функцій департаментів.

Саме завдяки Юлії, в Україні нарешті запрацювала низка європейських програм з розвитку малого та середнього бізнесу. Зокрема, COSME та EU4biz, в рамках якої відкрились 15 регіональних центрів розвитку малого та середнього бізнесу.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json