Міністерство економіки України

єРобота: На Хмельниччині нарощують виробництво продукції з меду

єРобота: На Хмельниччині нарощують виробництво продукції з меду

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Олена і Сергій Груздо - управляють компанією “ФротнМед”, яку започаткували ще у 2017 році двоє друзів-побратимів, коли повернулись з АТО. Нині один із засновників компанії відстоює нашу країну зі зброєю в руках на фронті. 

Олена і Сергій Груздо переїхали в Шепетівку, де базується “ФронтМед”, рятуючись від війни, і надали новий подих смачному бізнесу. Вони подали заявку на мікрогрант за програмою “Власна справа”, отримали його та використали кошти на розширення бізнесу - придбали  інноваційну інфрачервону сушарку, завдяки якій планують збільшити виробництво пастили. Також в планах подружжя створити нові робочі місця в компанії для переселенців, яким дуже потрібна підтримка для адаптації на новому місці. 

“Чому це було так важливо для нас? Звісно, в нас є сушарка, класична, що працювала від потоку повітря. Але нашою мрією було розширити виробництво пастили та робити її з натуральних, не перероблених інгредієнтів. Саме тому нам дуже потрібна була велика  інфрачервона сушарка”, - розповіло подружжя Груздо.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json