Міністерство економіки України

Майбутнє України лежить у розвитку малого і середнього бізнесу - Айварас Абромавичус

Для зміцнення економіки необхідно робити акцент на розвиток малого та середнього бізнесу, на цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус під час зустрічі з представниками Федерації профспілок та роботодавців 17 червня.

«Ми  думаємо, що майбутнє України лежить у розвитку малого і середнього бізнесу, звичайно після податкової реформи, яка сприятиме розвитку цього сегменту», - сказав керівник відомства.

Айварас Абромавичус розповів, що минулої п’ятниці він уже мав змогу ознайомитися із попереднім проектом стратегії розвитку малого та середнього бізнесу. Тепер цей документ буде «відшліфовуватись» з асоціаціями, Організацією економічного співробітництва та розвитку (OСЕР), ЄС  і найближчим часом Стратегія буде оприлюднена.

Міністр також наголосив, що є певні фінансові можливості для підтримки малого й середнього бізнесу, і він покладає великі сподівання на підписання документу щодо цього з Йоханнесом Ханом, Комісаром ЄС з питань європейської політики сусідства, розширення та переговорів. Уряд разом з ЄС планує відкрити по всій країні 15 регіональних офісів для підтримки МСБ, запустити роз’яснювальну програму як почати бізнес та як одержати підтримку на розвиток бізнесу. А задля більшої поінформованості зацікавлених і, в першу чергу, представників бізнесу, ближчим часом буде розгорнута всебічна роз’яснювальна робота, додав Міністр.

Під час розмови очільник Мінекономрозвитку торкнувся питання розширення ринків для українських товаровиробників і просування національних інтересів у торгівлі, звернув увагу на величезні можливості, що відкриваються у процесі реформування держзакупівель, окреслив кроки направлені на подолання корупції та вихід на якісно новий рівень управління державними компаніями, детально зупинився на діях Уряду, зосереджених на стабілізації макроекономічної ситуації та наступних заходах з дерегуляції. “Ми чуємо бізнес і сподіваємося на продовження продуктивного діалогу”, - наголосив Айварас Абромавичус наприкінці зустрічі.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json