Ігор Петрашко: В Україні має діяти промисловий патріотизм

Промисловий прагматизм і патріотизм - ці прості речі, які мають бути в Україні і ми для цього вже багато чого зробили. Українці, замовники мають надавати пріоритети українським виробникам.

Про це наголосив під час ефіру на каналі “Прямий” Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

“Публічні закупівлі – це найсильніший інструмент впливу на економіку, який є. Ми зараз його дошліфовуємо. І він буде ефективний, він буде підтримувати виробництво в Україні. Не треба казати, що це тільки українські товари, ні. Немає жодного складного товару, який вироблений в кожній окремій країні. Є кооперація. Ми – частина кооперації. І ми прагнемо бути частиною, прагнемо бути включені в ці міжнародні ланцюжки виробництва”, - зазначив Міністр Ігор Петрашко. 

Також він наголосив, що наразі на підтримку національного виробника проводяться антидемпінгові розслідування, які є сигналом надавати перевагу саме своїм. 

Водночас, Міністр звернув увагу на те, самі українські виробники мають виробляти дійсно якісний і конкурентний продукт.

“Ми хочемо перший раз за історію зробити, щоб український виробник був гордий за свій продукт, і мав можливість продати.І в першу чергу – українському споживачу”, - додав Міністр.

Весь прямий ефір дивіться за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=v_3Bbr818Dk&feature=youtu.be

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json