Міністерство економіки України

Тепло та енергія для харків’ян: Уряд виділив 2,5 мільярда гривень на встановлення мінікотелень та газогенераторів

Кабінет Міністрів виділив Харківській обладміністрації понад 2,5 мільярди гривень з резервного фонду державного бюджету. На виділені кошти передбачається встановити в Харкові та прилеглих громадах модульні котельні та газогенератори, здійснити реконструкцію на деяких теплоцентралях, збудувати нові газові котельні, які мають забезпечити людей теплом та електроенергією. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 13 червня 2024 року. 

«Уряд виділив з резервного фонду державного бюджету 2,5 мільярди гривень, щоб у Харкові, а також Пісочинській, Слобожанській та Солоницівській громадах були встановлені відповідні тепло- та енергопотужності розподіленої енергетики. Це важливо для того, аби подбати за харків’ян та мешканців області взимку, щоб було електроенергія і тепло. Нині регіон регулярно потерпає від російських обстрілів, зокрема й енергетична інфраструктура. Її відновлення — пріоритет номер один», - зазначила Перша Віцепрем’єр-міністерка – Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Встановлення когенераційних установок, блочно-модульних котелень та газових генераторів, реконструкція теплоцентралей та будівництво нових газових котелень дозволить забезпечити теплом та енергією людей, а також зробить енергосистему регіону менш вразливою до атак ворога.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json