Міністерство економіки України

єРобота: Відновлено зруйнований окупантами дитячий садочок в Ірпені

єРобота: Відновлено зруйнований окупантами дитячий садочок в Ірпені

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Оксана Антіпова та її чоловік Олексій - переселенці з Донеччини, переїхали, рятуючись від війни, до Ірпеня Київської області, де відкрили дитячий садочок “Любімки”.

Під час повномасштабного вторгнення на початку 2022 року будівля садочку була частково зруйнована окупантами. Після звільнення Ірпеня подружжя вирішило його відновити. Зокрема, скористались для цього й урядовою грантовою програмою єРобота, за якою отримали мікрогрант. За ці кошти придбали нові меблі для закладу. Нині подружжя відновило справу свого життя і садочок знову приймає дітей.  

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json