Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Привітання Степана Кубіва до Дня незалежності України
24.08.2016 | 00:41 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Дорогі українці!

Сьогодні Україна святкує 25 - ту річницю Незалежності, хоча літопис української державності сягає корінням на десятки століть далі за новітні хроніки.

Тисячолітня історія нашої країни сповнена трагічними та героїчними сторінками, проте наш народ навіть у найважчі часи не полишав прагнення до свободи, державного самовизначення та незалежності.

І сьогодні наша нація дорого платить за своє право на свободу. Воїни на Сході ціною свого здоров’я і життя боронять мир не тільки в Україні, але і в усій Європі та цілому світі.

І нам з Вами, урядовцям, депутатам, громадським діячам та суспільству слід також обрати “вогневу позицію” у боротьбі нашої країни за мир та процвітання.

Кожен сьогодні має знайти способи і засоби долучитися до розбудови держави і щодня прикладати максимум зусиль для втілення єдиної спільної національної мети — сильної, вільної та заможної України.

Бо за 25 років оцінка проявів патріотизму та любові до України зазнало суттєвих змін. Щоб сказати “Я служу Україні!” уже мало просто одягти вишиванку, вивчити слова національного гімну чи взяти у руки синьо-жовтий стяг.

Допомагати країні сьогодні - це, наприклад, утеплити будинок чи квартиру. Щоб заощадити не лише на власних рахунках за тепло, але і допомогти державі скоротити споживання дорогих енергоресурсів. Підтримувати реформи — це не дати хабара корупціонерові, перестати вірити популістам та навчитися відокремлюючи пустопорожні гасла від справжніх реформ, які сьогодні впроваджуються у надзвичайно складних політичних та економічних умовах.

Бій із корупцією та застарілими неефективними механізмами та процесами не є простим. Але ми повинні рішуче налаштуватися продовжувати реформи і, врешті, разом обов’язково переможемо.

Саме спільна робота на усіх фронтах врешті дозволить нам здолати усіх ворогів, від терористів на східному кордоні та злочинців-корупціонерів у кабінетах до застарілих неефективних звичок, механізмів та негативних наслідків багаторічного зволікання з реформами.

Такою перемогою ми з Вами вшануємо пам'ять багатьох поколінь борців за незалежність України, підтримаємо героїв, які відстоюють нашу свободу сьогодні та гідно передамо знамено розбудови країни нашим наступникам.

Вітаю усіх із Днем Незалежності України! Слава Україні! Слава Героям!

Степан Кубів

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2