Мінекономрозвитку працює над активізацією торговельно-економічного співробітництва з Іраном

Iran

Україна розгляне можливість поглиблення співробітництво з Іраном – 12 червня в Мінекономрозвитку відбулися дві зустрічі іранської делегації на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран в Україні Мохаммадом Бехешті-Монфаредом із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговим представником України Наталією Микольською, та заступником Міністра Русланом Коржом.

Під час зустрічей була визначена важливість подальшого розвитку співпраці у таких сферах як торгівля, промисловість (перш за все у машино-, судно, вагоно- та авіабудування, енергетичне машинобудування, нафтохімія), сільське господарство, обмін досвідом у сфері дослідних робіт, охорони здоров’я, енергозбереження. Сторони відзначили збіг інтересів за багатьма напрямами співробітництва та домовились провести чергове засідання Міжурядової комісії. 

Посол розповів, що він здійснює ознайомчі візити у регіони України, зокрема, він уже побував в Одеській області та планує поїздку на Львівщину, щоб більш детально визначити можливі сфери подальшої співпраці.

Також делегація, що відвідала українське підприємство Антонов та відзначила значні перспективи для співробітництва між Україною та Іраном в авіаційній сфері та інших сферах промислової кооперації.

У результаті зустрічей вдалося досягнути домовленостей про  проведення підготовчої роботи до наступного засідання міжурядової комісії. Крім того, сторони розглянули можливість візиту Міністра економічного розвитку і торгівлі України до Ірану.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json