Юлія Ковалів відкрила бізнес-форум Україна - Данія

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів  відкрила бізнес-форум Україна - Данія від української сторони. Ядром і рушійною силою двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва назвала Юлія Ковалів представників ділових кіл, які взяли участь у роботі форуму.

Вона також привітала Прем’єр-міністра Данії Ларса Люкке Расмуссена:

“Ваш візит є знаковою подією у відносинах України та Данії, особливо, враховуючи, що це перший візит на високому рівні після призначення нового Уряду України. Ми цінуємо високий рівень довіри, взаєморозуміння і співпраці між Україною та Данією”.

Юлія Ковалів зауважила, що на цей час найбільш актуальним є розширення співпраці в секторах обробної промисловості, харчової промисловості, енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, інформаційних технологій, машинобудування, а також фінансових та інвестиційних.

“Двосторонні бізнес-форуми вже стали ефективним інструментом для українського Уряду для стимулювання економіки. Після успіху бізнес-форуму США-Україна цього літа Південний морський порт в Одесі уклав угоду на суму 100 млн доларів для будівництва зернового терміналу. Я сподіваюся, що сьогоднішній захід також допоможе бізнесу і підприємцям наших країн виявити ті сфери, що становлять взаємний інтерес. Допоможе обговорити конкретні перспективи подальшої співпраці у пріоритетних галузях співробітництва і придумати ідеї запуску спільних проектів”, - відзначила перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України.  

На форумі офіційна Данія була представлена Конфедерацією данських промисловців, Радою з питань теплопостачання, Аграрною Радою Данії. Всього у складі Данської бізнес делегації було 37 компаній-лідерів, які працюють у секторах тваринництва, харчової переробки, енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, ІТ, інжинірингу, а також фінансовими інституціями НЕФКО та ІFU.

Компанії представили рішення, які допомагають Данії мати одну з найрозвинутіших економік у світі та, разом із цим, не нарощувати споживання енергії. Учасники форуму мали хорошу можливість для спілкування та обговорення перспектив співпраці з учасниками делегації.

За результатами 2015 року Данія посідає 21 місце за обсягами двосторонньої торгівлі товарами між Україною та країнами Європи з питомою вагою 1,0 % від загального обсягу. Станом на 01.01.2016 Королівство Данія інвестувало в економіку України 140,3 млн дол. США, що становить 0,3% загального обсягу прямих іноземних інвестицій в економіку України. Найбільше данських інвестицій станом на 31.12.2015 залучено в сільське, лісове та рибне господарство в обсязі 48,6 млн дол. США (34,6 %). Станом на 01.01.2016 прямі інвестиції з України в економіку Данії не надходили.

Подію організовано Посольством Королівства Данії в Україні за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json