Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
єРобота: Skin&Skin Military розширив асортимент військової амуніції
03.02.2024 | 10:00 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Максим Коровін - власник компанії Skin&Skin, що займається виготовленням амуніції. Власну справу він розпочав у 2016 році з виготовлення сумок, рюкзаків та аксесуарів зі шкіри. На той час на українському ринку не вистачало цікавих та автентичнх товарів цієї групи, тому Максим з товаришами вирішили спробувати почати власне виробництво.

«Хочу створювати шкіряні аксесуари самостійно!» - вирішив Максим та почав відшивати товари вручну.

З 2017 року хобі Максима почало набирати оберти. Креативні та якісні товари  мали попит, а команда підприємця вдосконалювала виробництво та підвищувала якість продукції.

Початок повномасштабного вторгнення став викликом для всіх українців і для Максима також.  «Як ми можемо допомогти країні?» - таке запитання постало перед підприємцем та його командою.  І вони почали діяти. 

З першого тижня вторгнення, команда Skin&Skin почала розробляти перші зразки для виготовлення військової амуніції. Вирішили почати з ременів для зброї: перепрофілювали деякі процеси й за декілька тижнів з’явилась готова продукція. Частину товарів роздавали на запити військових безкоштовно, іншу - продовжували продавати онлайн. 

Згодом почали виробляти підсумки та інші види амуніції. На початку повномасштабного вторгнення такі товари мали великий попит, тому компанія одразу зайняла свою нішу. 

З розробкою всіх товарів Максиму допомагали знайомі військові, які тестували амуніцію в умовах реального військового життя: це дозволяло максимально покращити якість та зручність.

У 2023 році перед командою Максима постало питання розширення бізнесу. І тут на допомогу прийшов грант за програмою «Власна справа». Завдяки грантовим коштам було закуплено нове обладнання і стратегічний запас матеріалів. Тепер бренд розширив лінійку представлених товарів.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2