Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

05
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Від теорії – до практики: як вести бізнес із АНПП?
27.10.2020 | 20:18 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні відбувся довгоочікуваний для експертів українського оборонно-промислового комплексу Семінар, присвячений особливостям співпраці із Агенцією НАТО з підтримки та постачання (АНПП).

Семінар, який Мінекономіки організувало спільно із ДК “Укроборонпром”, цього року був проведений в режимі онлайн, що дозволило учасникам:

  • детально розібрати особливості співпраці із АНПП,
  • підвищити загальний рівень поінформованості учасників стосовно форматів можливої співпраці з АНПП,
  • ознайомити аудиторію із інструментами реєстрації в Базі постачальників оборонної продукції та он-лайн сервісами АНПП,
  • розібрати особливості роботи системи кодифікації НАТО.

Незважаючи на теоретичну основу, закладену в Семінар, захід дозволив згенерувати практичні рішення вже зараз та розпочати предметний діалог з АНПП щодо активного виходу українських підприємств на нові конкурентні ринки.

Окрім практичної підготовки учасників-підприємств до співпраці із АНПП, у рамках Семінару виявлено напрями покращення в нормативно-правовій сфері, що дозволить  вдосконалити ділову практику ведення бізнесу з АНПП. Наприклад, ідея розробити та впровадити Декларацію Доброчесності, що підтверджуватиме відповідність  українських підприємств ОПК визначеним в НАТО критеріям для ведення бізнесу на міжнародній арені.

“Від теорії переходимо до практики: Мінекономіки розпочинає розробку механізму видачі підприємствам Декларацій доброчесності. Така ініціатива народилася у рамках вивчення питання співпраці із АНПП, що зміцнить позиції і України на міжнародній арені, і підприємств ОПК, які прагнуть утримати чи зайняти вагому позицію серед ключових стейкхолдерів оборонної промисловості країн-членів та країн-партнерів НАТО.” – зазначила заступниця Міністра Панаіотіді Світлана під час відкриття заходу.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json