Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
єРобота: В Шепетівці відкрито інклюзивну кав'ярню “Sunny Coffee”
15.04.2023 | 10:00 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Людмила Наумець - підприємиця з Шепетівки на Хмельниччині,  голова громадської організації «Діти Сонця». Отримала грант за урядовою програмою “Власна справа” на відкриття кав'ярні, в якій працюватимуть люди з ментальними порушеннями. 

7 квітня кав'ярня “Sunny Coffee” вже прийняла перших відвідувачів. 

«Мрія - ніщо без дій і без добрих людей поряд. Я пройшла шлях від уявної кав’ярні із Пінтерест до написання реального бізнес-плану, який я реалізувала за допомогою гранту «Власна справа» від Міністерства економіки. Я планую розвивати свою справу і залучити якомога більше дітей до проекту, що сприятиме їх соціальній адаптації», - розповіла Людмила Наумець.

Ідея надзвичайної кав’ярні “Sunny Coffee” - інклюзивність, а ще це - осередок добра, позитиву і безбар'єрності в Шепетівці, підтримка «сонячних дітей» та інтеграція їх у реальне життя. І, звісно, - смачна кава та фантастичні тістечка. Це перша в Хмельницькій області кав’ярня, у якій працюватимуть люди з ментальними порушеннями. 

“Урядова програма “Власна справа” допомогає підприємцям на всій території України відкривати бізнес, працевлаштовувати людей,  створювати робочі місця, сплачувати податки і наближати нашу країну до Перемоги”, - зазначила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна під час відкриття кав'ярні.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2