Міністерство економіки України

Уряд затвердив план перетворення держпідприємства «Гарантований покупець» в акціонерне товариство

Порядок перетворення державного унітарного комерційного підприємства «Гарантований покупець» в акціонерне товариство, 100 відсотків акцій якого належить державі, затвердив Кабінет Міністрів України на засіданні у вівторок, 23 квітня.

«Реформа корпоративного управління триває. Робота з перетворення «Гарантованого покупця» в акціонерне товариство продовжується. Вона покликана зробити роботу компанії більш зрозумілою для міжнародних контрагентів, та полегшити її можливості щодо залучення додаткових ресурсів і потенційну інтеграцію в європейський ринок», - зазначив заступник Міністра економіки України Олексій Соболев.

Проект плану схвалила комісія з перетворення, яку створено розпорядженням Уряду від 2 лютого. Комісію очолює заступник Міністра економіки України Олексій Соболев. До складу комісії також входять заступник Міністра енергетики,  представники Департаменту політики власності Міністерства економіки та працівники самого підприємства. 

План, серед іншого, передбачає проведення інвентаризації майна підприємства та переліку необоротних активів, незалежної оцінки цих активів, виявлення державного майна, яке не підлягає приватизації та розроблення умов його подальшого використання. 

Також має бути проведена підготовка для розгляду та затвердження Кабміном статуту акціонерного товариства, положення про принципи формування його наглядової ради та положення про неї.

Довідково:

ДП «Гарантований покупець» купує електроенергію з відновлювальних джерел енергії для державної підтримки галузі та забезпечує доступність електроенергії для населення.

Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо перетворення державного підприємства «Гарантований покупець» в акціонерне товариство на засіданні 2 лютого 2024 року.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json