Міністерство економіки України

Мінекономрозвитку запрошує до обговорення Першочергового плану дій з розвитку промисловості України

Незалежний аналітичний центр “Український інститут майбутнього”, на запит Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, підготував пропозиції до Першочергового плану дій з промислового розвитку України.

Першочерговий план дій - це 21 пропозиція для Кабінету міністрів, міністерств та Парламенту, які, за оцінкою “Українського інституту майбутнього”, у разі успішного виконання дозволять залучити $2,3 млрд інвестицій та створити додаткових $4,3 млрд ВВП.

Першочерговий план дій створений на основі ґрунтовного аналізу стану справ у шести ключових галузях промисловості (добувна, металургійна, хімічна та нафтохімічна, харчова промисловості, електроенергетика, машинобудування). Він також містить пропозиції цільових показників роботи кожної галузі на 2017-2018 рік, інструменти досягнення цих показників та економічний ефект від застосування заходів економічної політики.

“Український інститут майбутнього проаналізував пропозиції підприємств, галузевих асоціацій, експерти особисто зустрілися з керівниками підприємств”, - пояснює Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів. - “Деякі пропозиції промисловців суперечать одне одному - це природньо. Але завдання Міністерства зараз -  виправити усі невідповідності, для цього проведемо масштабне обговорення із зацікавленими сторонами та експертами”.

Аналіз для Першочергового плану дій проводився на основі досліджень відкритих даних, анкетування підприємств, галузевих асоціацій, інтерв’ю з керівниками підприємств.

Наразі Першочерговий план спрямовано Національному комітету з промислового розвитку для опрацювання.

З повним текстом Першочергового плану дій з розвитку промисловості України можна ознайомитись тут: http://bit.ly/2s5o9ZM.

Пропозиції та коментарі до Першочергового плану дій надсилайте на адресу [email protected] з темою листа “Коментарі до Першочергового плану дій з промислового розвитку”. 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json