Міністерство економіки України

Уряд Польщі розширив можливості страхування ризиків у двосторонній торгівлі з Україною

Уряд Польщі прийняв рішення для розширення можливостей страхування ризиків у двосторонній торгівлі з Україною. Страхові гарантії надаватимуться через польську державну Корпорацію страхування експортних кредитів (KUKE). 

Компанія забезпечує можливість страхування ризику неповернення дебіторської заборгованості в експортних контрактах польських виробників з українськими контрагентами. Фактично польські імпортери отримують державні гарантії покриття ризиків несплати українськими покупцями поставленої продукції. До кінця року KUKE зможе надати кредитні ліміти на суму 500 мільйонів злотих. 

“Російська агресія істотно вплинула на оцінку ризиків у торгових відносинах з Україною. Тому розширення можливостей для страхування є проявом політичної підтримки України і впевненості в економічному відновленні нашої держави”, – зазначила Перша віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Вона зауважила, що відповідає страхування покриває контракти на постачання продукції, що входить до переліку критичного імпорту. Це широке коло товарів, необхідних для забезпечення Збройних сил України, гуманітарних потреб населення, відновлення виробництва та діяльності бізнесу.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json