Україна запрошує іноземних інвесторів до кооперації у сфері інновацій та високих технологій, - Степан Кубів

світовий конгрес українців

Сьогодні, 25 серпня, Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та  заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговий представник Наталія Микольська взяли участь в Інавгураційному економічному форумі Світового конгресу українців.

“У світовій історії мало країн, які б боролися за своє гідне майбутнє у таких складних умовах, як Україна. Тим не менш, досягнення українців вражають. Це і Угода про асоціацію з ЄС, і безвізовий режим, і покращення позиції у рейтингу легкості ведення бізнесу на 54 пункти з 2013 року, і зростання експорту товарів на майже 25% за перше півріччя 2017 року. Такі суттєві зміни доводять світу, що сьогодні пора розглядати Україну як надзвичайно перспективну країну для інвестицій і, головне, надійного партнера для спільної роботи.  У першу чергу ми запрошуємо  іноземних інвесторів до кооперації у сфері інфраструктури, агробізнесу, промисловості, інновацій та високих технологій”, - зазначив під час свого виступу Степан Кубів. Він також додав, що за 7 місяців 2017 оборот роздрібної торгівлі зріс на 8%; вантажообіг та пасажирообіг – на 8,7% та 9,3% відповідно; обсяг будівельної продукції – на 24,2%.

Наталія Микольська наголосила, що показники українського експорту ростуть  навіть в складних економічних та геополітичних умовах. Обсяг експорту товарів і послуг в першому півріччі 2017 року збільшився у порівнянні з показником першого півріччя 2016 року на 20,8% і склав $24,96 млрд. При цьому, експорт товарів зріс на 24,2%.

“Частка Європейського Союзу в експорті України на сьогодні складає майже 40%, у той час як на долю російського ринку припадає менше 10%. Вільна торгівля з ЄС та просування українського експорту на європейські ринки якраз є пріоритетом номер один для нас в напрямку розвитку міжнародної торгівлі”, - додала Наталія Микольська в ході панельної дискусії «Просування українського експорту і торгова репрезентація на ключових ринках»

“Україна має надзвичаний економічний потенціал, і ми маємо зрозуміти, як разом можемо долучитися до покращення цих надзвичайних результатів та зробити свій внесок у її подальший економічний розвиток та зростання”, - наголосив Євген Чолій, Президент Світового конгресу українців під час свого виступу.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json