Мінекономрозвитку запрошує бізнес до участі в Українському індустріальному тижні

З 4 по 8 червня 2018 року пройде Український індустріальний тиждень за підтримки Мінекономрозвитку, а також громадських та професійних об’єднань.

Український індустріальний тиждень - це серія регіональних форумів, що будуть реалізовані при підтримці Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ за моделлю Європейського індустріального дня (EU Industry Day)'. Захід дозволить українським компаніям у регіонах продемонструвати свій потенціал у сфері індустріального розвитку, вибудувати діалог із державними структурами та окреслити можливості співпраці з європейськими партнерами. Органи державної влади в свою чергу отримають якісний зворотній зв’язок з метою ефективного формування та реалізації промислової політики.

Конкретні пропозиції, що отримають підтримку учасників форумів, будуть внесені до проекту Стратегії розвитку промисловості, яку розробляє Мінекономрозвитку, та відповідного Плану заходів до Стратегії.

Ініціювати проведення заходу може будь-яке місцеве бізнес об’єднання із розгалуженою членською базою, орган державної влади та/або орган місцевого самоврядування, які координуватимуть проведення форуму у регіоні. Організаційний комітет Українського індустріального тижня надає методологічну та консультаційну підтримку.

Мінекономрозвитку запрошує представників регіонів подавати заявки для участі в Українському індустріальному тижні.

Критерії для участі:

  • сформувати організаційний комітет форуму на рівні регіону;

  • визначити місце та дату проведення форуму в своєму регіоні у період з 4 по 8 червня 2018 року;

  • обрати теми сесійних панелей та визначити коло учасників/спікерів;

  • до 16 травня 2018 року подати заявку на участь, заповнивши анкету за посиланням;

  • забезпечити онлайн-трансляцію заходу;

  • 22 травня взяти участь у  конференц-дзвінку із організаційним комітетом УІТ для уточнення концепції заходу.

Заходи в регіонах передбачають вільний формат, проте, як показала практика, найбільш ефективним є проведення декількох тематичних модерованих сесій за участі провідних підприємств, науково-дослідних організацій, бізнес-об’єднань, стартапів, а також органів державної влади та місцевого самоврядування.

Про результати розгляду організаційним комітетом УІТ заявок  від представників регіонів, які відповідають оголошеним вище критеріям, буде повідомлено 18 травня. Відповідну інформацію з подальшими інструкціями розміщено на спеціально створеному порталі www.industryweek.in.ua. Після проведення заходів, усі записи та стислі звітні форми також будуть викладені у вільному доступі.

Результати заходу планується представити у Києві орієнтовно 21 червня 2018 року, про що буде повідомлено додатково.

____________________________________________________________________________________________________________

`У рамках Європейського індустріального дня (EU Industry Day) 21 лютого 2018 У Києві відбувся Європейський регіональний форум “Український бізнес в системі європейських ланцюгів доданої вартості та створенні нових потоків цінностей”

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json