За минулий тиждень за програмою 5-7-9 бізнесу видано кредитів на рекордні майже 2 млрд грн, - Ігор Петрашко

За останній тиждень банки-учасники програми “Доступні кредити 5-7-9%” підписали 764 договорів договори на суму 1,9 млрд грн. Зокрема, 1,3 млрд  грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%. 355 млн грн - це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів, а сума інвестиційних кредитів склала 237 млн грн. 

“Березень став рекордним для програми. Практично щотижня ми бачили, як зростає динаміка: сума у 1,5 млрд в тиждень вже стала традиційною, а за останній тиждень місяця зросла майже до 2 млрд грн. Загалом, за березень було видано 2 216 кредитів на 6,3 млрд грн. Такі результати є свідченням того, що не дивлячись на певні карантинні обмеження, бізнес вже адаптувався до нових умов і готовий до відновлення та розвитку”,- прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Так, від старту програми банки-учасники видали 11 706 кредитів  на загальну суму майже 28,9  млрд грн. З них 13,9 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик,  5,1  млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 9,9 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0%.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (53%), торгівлі та виробництва (20%) та промислової переробки (15%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.

Нагадуємо, що Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співробітництво вже з 27 банками: АТ “Ощадбанк”, АБ “Укргазбанк”, АТ КБ “ПриватБанк”, АТ “Укрексімбанк”, АТ АКБ “Банк Львів”, ПАТ “ПУМБ”, АТ “БАНК АЛЬЯНС”, АТ “КРЕДОБАНК”, ПАТ “БАНК ВОСТОК”, АТ “Райффайзен Банк Аваль”, АТ “ТАСКОМБАНК”, АТ “Альфа-банк”, АТ “КБ “ГЛОБУС”, АТ “МЕГАБАНК”, АТ “ПОЛІКОМБАНК”, АТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”, АТ “ОТП Банк”, АТ “КРЕДИТВЕСТ БАНК”, АТ “АГРОПРОСПЕРІС БАНК”, АТ “ПРОКРЕДІТ БАНК”, ПуАТ "КБ "АКОРДБАНК”, АТ "БАНК "УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ", ПАТ “МТБ БАНК”, АТ “ПІРЕУС БАНК МКБ”, АО “АСВІО БАНК”, АТ КІБ, АТ МетаБанк

Докладніше про те як приєднатися до програми читайте за посиланням: https://bit.ly/3rfPmX7 

 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json