Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Відбулась презентація “Помічника підприємця” та посібника “Легкі перевірки: порадник для бізнесу”
15.06.2020 | 17:02 | Прес-служба Мінекономіки.

15 червня у приміщенні УКМЦ відбулась презентація функціоналу порталу “Помічник підприємця” на платформі inspections.gov.ua та посібника “Легкі перевірки: порадник для бізнесу”, покликаних спростити підготовку підприємців до зустрічі з державними інспекторами.

Обидва інструменти створені за ініціативою   Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та у співпраці з Офісом ефективного регулювання BRDO та EasyBusiness та є абсолютно безкоштовними для користувачів. 

“Мета міністерства завершити перехід на ризикорієнтовану модель проведення перевірок бізнесу. Ми прагнемо зробити інспекційну діяльність більш сервісною та виправданою. Тут ми працюємо і в напрямку дерегуляції, аби знизити вимоги до бізнесу та саму кількість та якість перевірок, так і в напрямку змін підходів до визначення ризиковості та захисту споживачів” - зауважив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Дмитро Романович

“Легкі перевірки: порадник для бізнесу”— покрокова інструкція про те, як бізнесу правильно проходити перевірки контролюючих органів. Відповідаючи на запитання в покроковій схемі, підприємець зможе виявити етап перевірки, на якому він зараз знаходиться.

Посібник підказує, як підприємець може діяти на трьох етапах — до, під час та після перевірки. Кожен етап — вичерпний перелік кроків, через які повинен пройти підприємець, щоб перейти до наступного етапу.

В свою чергу  “Помічник підприємця” має рекомендації до, під час та після перевірки. Розширені функції представлені у особистому кабінеті, який за допомогою коду ЄДРПОУ може зареєструвати кожен підприємець. У ньому можна побачити досьє свого підприємства, календар планових та позапланових перевірок. Для оперативної консультації користувача розробники передбачили Телеграм-бот із підказками. Він може бути корисним уже під час проходження перевірки. 


 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2