Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Уряд утворив Міжвідомчу групу з питань забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами в умовах воєнного стану
30.04.2022 | 09:27 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про утворення під керівництвом Міністерства економіки Міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами в умовах воєнного стану. 

До складу групи входять представники Офісу Президента, Міністерства економіки України, Міністерства інфраструктури, Міністерства фінансів, Міністерства аграрної політики та продовольства, Держпродспоживслужби а також обласних військових адміністрацій. 

Робота в рамках урядового об'єднання спростить координацію учасників проекту та  дозволить оперативно вирішувати проблеми із закупівлею та доставкою необхідних товарів у зони активних бойових дій. Йдеться про більш ніж 7 мільйонів продуктових наборів, які спрямовують у найбільш уражені війною регіони. До таких наборів входять продукти тривалого зберігання, кожен набір розрахований на місяць споживання.  

Завдання Міжвідомчої групи – цілодобово опрацьовувати всі проблемні питання, які виникають під час забезпечення людей продуктовими наборами, зокрема, здійснювати відновлення логістичних ланцюгів, пошук можливостей безпечної доставки наборів, систематизувати та координувати дії усіх органів влади.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2