Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Мінекономіки та KSE проведуть круглий стіл «Розвиток бізнесу — основний драйвер економічного відновлення України»
18.04.2024 | 14:49 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

У п’ятницю, 26 квітня, відбудеться круглий стіл «Розвиток бізнесу — основний драйвер економічного відновлення України», присвячений інструментам фінансування для розвитку українського бізнесу. В ході події буде розглянуто доступні для бізнесу програми фінансування, зокрема можливість залучення додаткових інвестицій в рамках другої складової Ukraine Facility. 

Подія відбудеться за підтримки USAID/UK aid проєкту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS”. Організаторами круглого столу є Міністерство економіки України та Київська школа економіки. 

Метою заходу є стимулювання розробки нових інвестиційних проєктів у приватному та державному секторах. Так, друга складова Ukraine Facility — Ukraine Investment Framework (UIF) — має на меті мобілізувати інвестиції для реконструкції та модернізації України. Пропонуючи різноманітні інструменти розподілу ризиків, змішане фінансування та гранти, UIF має сприяти залученню державного та приватного капіталу для відновлення та розвитку економіки України. 

У ході круглого столу представники Міністерства економіки України розглянуть реформи, передбачені в рамках Ukraine Facility, а також представлять основні принципи фінансування, закладені в Ukraine Investment Framework. Окрім того, буде обговорено підготовку до Ukraine Recovery Conference 2024 та збір інвестиційних проєктів, найбільш перспективні з яких будуть представлені на конференції у Берліні. 

Серед учасників круглого столу: 

  • Володимир Кузьо, заступник Міністра економіки України;
  • Олексій Соболев, заступник Міністра економіки України;
  • Представники міжнародних фінансових організацій та українських банків

Модератор: Наталія Шаповал, керівниця KSE Institute 

Подія відбудеться 26 квітня 2024 року. Початок події — о 17:00 за Києвом.
Для участі в онлайн-форматі просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/dfDf1J5ufBDHqjPM9

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2