Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Прес-центр » Анонси подій
Оголошення щодо відбору ідеї (сценарію) концепції внутрішнього наповнення павільйону України на всесвітній виставці “ЕКСПО – 2020”
02.08.2019 | 17:56 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Звертаємося до творчих осіб, дизайнерів, архітекторів, митців та креативних людей! Запрошуємо Вас взяти участь у розробці ідеї (сценарію) концепції внутрішнього наповнення павільйону України на Всесвітній виставці “Експо – 2020”.

Строк подачі Ваших пропозицій:
з 5 серпня по 5 вересня 2019 року в електронному вигляді на oshtonda@me.gov.ua
та в паперовому вигляді на адресу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (01008, Україна, м. Київ, вулиця М. Грушевського, 12/2).

Деталі за посиланням: www.me.gov.ua

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ:

СУТЬ ПИТАННЯ:розроблення ідеї(сценарію) концепції внутрішнього наповнення павільйону України на Всесвітній виставці “Експо – 2020” у текстовому та візуальномувигляді.

ВКЛЮЧАТИМЕ НАСТУПНІ ЕЛЕМЕНТИ РОЗРОБКИ ІДЕЇ (СЦЕНАРІЮ) КОНЦЕПЦІЇ:

 • представлення внутрішніх приміщень та виставкових зон павільйону України;
 • форматів, форм та засобів демонстрації експонатів, інших об’єктів та елементів,
  які складають інтер’єрні рішення внутрішнього облаштування павільйону України;
 • можливого контенту світлових та лазерних тощо ефектів, які можуть бути застосовані
  у павільйоні України на Всесвітній виставці, інших об’єктів для демонстрації, елементів інтер’єру та декору тощо.

ПРИНЦИПИ РОЗРОБКИ:

 • Реально:технічна можливість реалізації ідеїв рамках архітектурного рішення павільйону, її раціональність, у тому числі з фінансової точки зору;
 • Доступно: легкість розуміння ідеї для широкого кола відвідувачів, у тому числі з різних культурних, релігійних, соціально-економічних верств;
 • Цікаво: направлено на створення позитивної“емоції” для відвідувачів;
 • Сучасно: із використанням сучасних прийомів та методів для відео-аудіо тощо демонстрації;
 • Актуально: відповідність ідеї основній темі павільйону України: “SmartUkraine: ConnectingDots” (“Смарт Україна: Єднаючи Світ”) та загальній темі Всесвітньої виставки “Експо – 2020”: “Connectingminds, Creatingthefuture” (“Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє”);
 • Всеохоплююче:ідея повинна бути розроблена як єдине концептуальне ціле для всієї внутрішньої виставкової площі павільйону.

ЩО ПОДАВАТИ:

 • Ідея концепції:
 • (І)текстова частина - описідеї (сценарію) внутрішнього наповнення павільйону України разом із сценарієм контенту світових, лазерних, інших ефектів (у разі їх наявності) у текстовому файлі формату PDF обсягом
  від 15 до 30 аркушів (шрифт 14 TimesNewRoman, міжрядковий інтервал 1);
 • (ІІ)презентаційна частина - презентація у форматі PowerPointідеї (сценарію) концепції внутрішнього наповнення павільйону, експонатів, ефектів, які можуть бути застосовані у павільйоні України на Всесвітній виставці, інших об’єктів для демонстрації, елементів інтер’єру та декору тощо обсягом від 20 до 30 слайдів;
 • (ІІІ)інші можливі презентаційні матеріали – відео, каталоги тощо
 • Підтвердження можливості реалізації:
 • Коротка інформація про діяльність та досвід учасника в довільній формі;
 • Підтвердження досвіду реалізації міжнародних креативних проектів за2018 та 2019 роки (довідка у довільній формі, копія договору та інші матеріали + приклади на електронних носіях );
 • Підтвердження наявності персоналу (довідка у довільній формі + штатний розпис);
 • Підтвердження наявності технічних засобів для реалізації ідеї (довідка у довільній форміщодо наявності у учасника ресурсів/технічних засобів для реалізації запропонованої ідеї у в рамках роботи павільйону України на Всесвітній виставці “Експо – 2020”);
 • Інші матеріали, які підтверджують кваліфікацію учасника;
 • Проект бюджету реалізації ідеї (сценарію) концепції внутрішнього наповнення павільйону України.

ЯК ПОДАВАТИ:

Пропозиції подаються у строк з 5 серпня по 5 вересня 2019 року в електронному вигляді на oshtonda@me.gov.ua та в паперовому вигляді разом із електронної версією на флеш носії на адресу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (01008, Україна, м. Київ, вулиця М. Грушевського, 12/2). Контактний телефон: + 38 (044) 596 67 95 Штонда Олександра Василівна.

ДОДАТКИ (ВИХІДНІ ДАНІ) (додаються):

ПРОЦЕДУРА ВІДБОРУ

Розгляд ідеї (сценарію) концепції внутрішнього наповнення павільйону України на Всесвітній виставці “Експо – 2020” та відбір для подальшого розгляду та затвердження на засіданні Координаційного комітету здійснюватиметься міжвідомчою комісією з відбору, яка є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Мінекономрозвитку. Інформація про дату, час та місце засідання робочої групи буде розміщено на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку та в соціальних мережах.

Переможець відбору, чия ідея (сценарій) буде визнаний робочою групою найкращим буде рекомендований міжвідомчою комісією до Координаційного комітету з підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці “Експо – 2020” для затвердження та реалізації запропонованої ідеї (сценарію) в рамках павільйону України.

КОНТАКТНІ ДАНІ:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

01008, Україна, м. Київ, вулиця М. Грушевського, 12/2

ШТОНДА Олександра Василівна, Секретар міжвідомчої комісії з відбору ідеї (сценарію) концепції внутрішнього наповнення павільйону України на Всесвітній виставці “Експо – 2020”

тел.: (044) 596-67-95

електронна пошта: oshtonda@me.gov.ua

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Україна приймає участь у Всесвітній виставці “Експо – 2020”, яка буде проходити

у м. Дубай, Об’єднані Арабські Емірати у наступному році. Очікується що цей захід відвідає близько 25 млн осіб зі 190 країн світу.

Рішення про участь прийнято Урядом ще у 2017 році на запрошення Віце-президента, Прем’єр-міністра Об’єднаних Арабських Еміратів та Правителя емірату Дубаю Шейха МохаммедаБін Рашида Аль Мактума.

Вперше наша країна буде брати участь у Всесвітній виставці, яка організовується під егідою Міжнародного бюро виставок, із павільйоном власної забудови.

Це є без перебільшення безпрецедентною подією у новітній історії України.

Наразі вже здійснюється перший етап робіт із будівництва павільйону компанією-забудовником а саме передпроектні та проектні роботи.

Але основним елементом успіху участі України на Всесвітній виставці
“Експо – 2020” є саме його наповнення та контент, тобто те що емоційно та змістовно вразить відвідувачів нашого павільйону, у тому числі представників урядових та бізнес кіл.

У цьому зв’язку, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оголошує процедуру відкритого відбору ідеї (сценарію) концепції внутрішнього наповнення павільйону України на Всесвітній виставці “Експо – 2020”.

Про Всесвітню виставку “Експо – 2020”:

Всесвітні виставки або Експо — є найбільш престижними іміджевими виставковими заходами у світі, на яких країни-учасниці демонструють унікальність своїх культур та національну ідентифікацію, свій економічний та науково-технічний потенціал.

Період проведення: 20 жовтня 2020 р. – 10 квітня 2021 р.

Загальна тема виставки: “Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє”.

Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій та нових ідей для створення кращого майбутнього.

За попередніми даними, цей захід відвідає близько 25 млн осіб зі 190 країн світу. Офіційним майданчиком для розміщення виставкового павільйону стане новий DubaiTradeCenter площею в 438 гектарів, включаючи виставкову територію – 150 га, станцію надземного метро, торговий центр, житлові, логістичні та готельні об’єкти.

Підтеми виставки:

 • Можливість: розкриття потенціалу людини та суспільства для внесення вкладу у розвиток кращого майбутнього (планується розкрити три аспекти людського потенціалу: розвиток людського капіталу для стимулювання прогресу; необхідність фінансового капіталу як ресурсу для підтримки зростання; партнерство як головна рушійна сила інновацій та зайнятості);
 • Мобільність: необхідність створення більш “розумних” та продуктивних взаємозв’язків в рамках процесів глобалізації (планується розкрити наступні аспекти: розширення можливостей осіб за допомогою фізичної мобільності; полегшення доступу та розподілу товарів і ресурсів; вдосконалення віртуального зв’язку за допомогою інформаційних технологій);
 • Сталий розвиток: визначення шляхів розвитку, якими суспільство може слідувати до прогресу, без шкоди для основних потреб майбутніх поколінь.

Участь України у Всесвітній виставці “Експо – 2020” забезпечить:

 • Підвищення міжнародного іміджу України, демонстрацію досягнень в економічній, науковій та культурній сферах;
 • Сприяння подальшому розвитку торговельно-економічних відносин із країнами-потенційними партнерами;
 • Активізацію двостороннього співробітництва з країнами світу, закріплення існуючих та налагодження нових контактів серед представників промисловості, науки, культури та бізнес-спільноти;
 • Просування українських товарів і послуг на світові ринки;
 • Презентацію українських стартапів та інноваційного підприємництва;
 • Сприяння взаємовигідному інвестуванню в розвиток інфраструктури, енергетики, реалізацію інтеграційних та індустріальних проектів, представлення найбільш перспективних інвестиційних проектів України;
 • Підтримку та промоцію малого та середнього бізнесу.

Веб-сайт “Експо – 2020”:www.expo2020dubai.com

Сторінка “Експо – 2020” у Facebook:www.facebook.com/Expo2020Dubai/

 

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2