Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

28
Лютого
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
1 2 3 4 5 6 7
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Доступних кредитів за програмою 5-7-9 вже видано на 2,4 млрд грн - Петрашко
27.07.2020 | 16:27 | Прес-служба Мінекономіки

Станом на 27 липня 2020 року, вже видано 1446 кредитів на загальну суму 2,413 мільярда гривень.
“Лише за минулий тиждень в рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» банки-партнери уклали 196 нових кредитних угод на загальну суму 638 мільйонів гривень. Всього за програмою бізнес отримав вже 2,4 млрд грн”, - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Найбільшим попитом бізнесу продовжують користуватися кредити на рефінансування раніше отриманих позик. За минулий тиждень портфель рефінансованих кредитів в рамках програми зріс на півмільярда гривень (564 мільйона гривень). Він вже перевищив півтора мільярда гривень (1,637 мільярда гривень) і продовжує зростати. Сума заявок на рефінансування склала 6,464 мільярда гривень з моменту запуску цього антикризового продукту.

Стабільно високим залишається попит бізнесу на інвестиційні кредити в рамках Програми. Станом на 27 липня сума заявок на отримання позик в рамках цього продукту склала  5,129 мільярда гривень. Уповноважені банки з моменту запуску Програми вже видали інвестиційних кредитів на суму 757,30 мільйона гривень, що дозволило оновити основні фонди підприємців на суму близько 1 мільярда гривень.

Станом на сьогодні позику в рамках Програми можна отримати вже в 18-ти банках: АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «БАНК АЛЬЯНС», АТ «КРЕДОБАНК», ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ «Альфа-банк», АТ «КБ «ГЛОБУС», АТ «МЕГАБАНК», АТ «ПОЛІКОМБАНК», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», а також, відповідно, КредитВест Банк та ОТП банк.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json