Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

04
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Уряд продовжив Національну програму стажувань в ЦОВВ на 2019 рік
30.01.2019 | 12:14 | Прес-служба Мінекономрозвитку

30 січня за ініціативи Першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва, Уряд ухвалив рішення про продовження пілотного проекту “Національна програма стажувань в центральних органах виконавчої влади” до 31 грудня 2019 року.

В рамках Національної програми, Уряд запросить на стажування в Міністерствах (крім Міністерства внутрішніх справ та Міноборони), Секретаріаті Кабінету Міністрів України та Національному агентстві з питань державної служби студентів 3-4 курсів, студентів-магістрів та випускників.  

“Національна програма стажувань - це “єдине вікно” залучення молоді до роботи на державній службі. В правилах стажування ми закладаємо принцип рівності  – кожен, хто відповідає критеріям, зможе подати заявку онлайн, скласти тест і пройти стажування в Міністерстві”, - зазначив Степан Кубів.

Степан Кубів пояснив, що централізований набір стажерів дозволить створити передбачувані правила гри, як результат - випускники зможуть планувати старт своєї кар’єри з урахуванням можливості стажування в Уряді.  

Як відомо, у червні-вересні 2018 року учасники першого набору Національної програми стажувань пройшли стажування в шести Міністерствах, Секретаріаті Кабінету Міністрів, Офісі віце-прем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції.

“Через три місяці після завершення стажування 9 з 42 учасників першого набору пройшли конкурси та працюють на державу в Міністерствах, проектних офісах чи державних установах. 27 учасників продовжили навчання у вищих навчальних закладах”, - розповіла радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Роксолана Підласа, яка здійснювала операційне керівництво Національною програмою стажувань.

Роксолана Підласа додала, що у 2019 році очікується два набори стажерів (весняний та літній), а тривалість стажування складатиме 3 місяці.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json