Мінекономіки запрошує американський бізнес до масштабної відбудови України, - Денис Кудін

Відбудова України має торкатися одразу всіх сфер економіки – від транспортної, соціальної, житлової інфраструктури до глибокої модернізації економіки та забезпечення сприятливого мікроклімату для бізнесу. Уряд України затвердив Національну економічну стратегію на період до 2030 року, реалізація якої відбуватиметься в тому числі за постійної міжнародної підтримки.

Про це зазначив Перший заступник Міністра економіки України Денис Кудін під час онлайн-конференції «Відбудова України: Перша конференція промисловців США та України» 24 січня. Участь у заході взяли Президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Анатолій Кінах, Президент Національної асоціації виробників (США) Джей Тіммонс, керівництво Міненерго, Міндовкілля, українські та американські виробники.

«Через російську агресію перед Україною постало багато економічних викликів. Серед пріоритетів є розбудова логістичної інфраструктури для посилення експорту сільськогосподарської продукції залізничним та автомобільним шляхами, відновлення зруйнованого житла, розвиток переробних підприємств. Також критично важливим є відновлення енергосистеми України та забезпечення її захисту від російських атак. Відбудова України – це можливість для іноземних інвестицій, реалізації спільних проектів українського та міжнародного бізнесу, створення виробництв та впровадження нових технологій», - підкреслив Денис Кудін.

З боку американського бізнесу було висловлено повну підтримку України в боротьбі з російською агресією та захисті демократичних цінностей. Також підприємці США наголосили, що і надалі продовжуватимуть співпрацювати та інвестувати в український бізнес, в тому числі підтримувати відновлення та реконструкцію України, енергетичну інфраструктуру, співпрацювати в частині технічної освіти, розвитку людських ресурсів під час війни для майбутньої реіндустріалізації країни та інших напрямах.

Наприкінці заходу між УСПП та NAM було підписано Меморандум про співпрацю.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json