Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Запрошуємо молодих підприємців взяти участь в конкурсі Youth Start-Up Competition 2023
24.07.2023 | 10:30 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Українські підприємці віком від 18 до 25 років мають нагоду взяти участь у конкурсі для молодих підприємців Youth Start-Up Competition (YSC) 2023. Україна є учасником програми Євросоюзу COSME з розвитку малого та середнього бізнесу, саме тому українські молоді підприємці отримали можливість брати участь у YSC.

Для того, щоб подати заявку для участі в конкурсі треба:

  • Бути молодим підприємцем у віці від 18 до 25 років.
  • Зняти відео презентацію своєї стартап-ідеї, її актуальності та бізнес-плану. Відео повинно бути не довше трьох хвилин та має бути озвучене англійською мовою.
  • Організатори зацікавлені в ідеях стартапів, які сприяють сталому розвитку та відображають європейські цінності, тому більші шанси на перемогу отримають саме такі ідеї.
  • Подати свою заявку на участь у конкурсі можна за посиланням на сайті Youth Start-Up Competition (YSC) 2023 до 25 вересня 2023 року.

Фіналісти конкурсу будуть обрані на основі креативності, вміння презентувати та ефективно комунікувати щодо своєї ідеї. Трьом фіналістам буде надано можливість представити свої стартапи на Саміті малого та середнього бізнесу, який пройде з 13 по 15 листопада 2023 року у Більбао  (Іспанія). Там вони зможуть спілкуватися з потенційними інвесторами та партнерами, а також познайомитися з представниками індустрії під час різноманітних заходів, семінарів та дискусій.

Переможець Youth Start-up Competition отримає можливість взяти участь у саміті Європейської інноваційної ради (EIC) в 2024 році, де в нього буде можливість обмінюватися знаннями та спілкуватись з галузевими експертами.

Довідково:

Конкурс Youth Start-Up Competition (YSC) організовано в рамках постійних зусиль Європейської комісії по підтримці підприємництва в усій Європі.

COSME – одна з ключових програм Євросоюзу з бюджетом 2,3 млрд євро, яка розрахована на період з 2014 до 2020 року та спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ).

Приєднання до COSME відкрило Україні доступ до бюджету програми у розмірі близько 900 млн євро. Фінансові ресурси будуть надаватися у вигляді грантів на фінансування проектів, які підтримують експортну та інноваційну діяльність МСБ.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2