Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Україна та Польща працюють над врегулюванням питання страхування транспорту для ввезення пального
10.05.2022 | 19:22 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Перша віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час зустрічі з Міністром розвитку і технологій Польщі Вальдемаром Будою обговорила питання страхування іноземного транспорту для ввезення пального на територію України. 

Польська сторона погодилася задіяти в цьому процесі державну Корпорацію страхування експортних кредитів, яка запропонує додаткові інструменти перестрахування країнових ризиків для допомоги українським імпортерам нафтопродуктів. Це дасть змогу знизити вартість пального, яка раніше збільшувалась внаслідок обов’язку перевізників отримувати додаткове страхове покриття для в'їзду в Україну.

“Також домовились про допомогу з боку пана Вальдемара Буди щодо координації з Міністерством сільського господарства та міського розвитку в напрямку  інтенсифікації фіто-санітарного контролю українських сільськогосподарських товарів, які експортуються до Польщі. Це дозволить значно пришвидшити обробку українських вантажів, що прямують до Польщі”, – зазначила Юлія Свириденко. 

Напередодні Перша віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України взяла участь у Польсько-українському енергетичному форумі у Варшаві. За його результатами було знайдено практичні рішення для розв’язання кризи, що склалася на паливному ринку України.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2