Міністерство економіки України

єРобота: Переселенці з Херсона відкрили книгарню в Рівному

єРобота: Переселенці з Херсона відкрили книгарню в Рівному

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Михайло та Вікторія Новицькі - переселенці з Херсона, після повномасштабного вторгнення росії змушені були переїхати до Рівного. До війни вони мали бізнес у Херсоні - друкарню, медіахолдинг, який видав найбільший тираж газет в Україні. 

У Рівному подружжя вирішило розпочати свій бізнес з нуля. Подали заяву на мікрогрант за програмою “Власна справа” і отримали кошти. За мікрогрант від держави відкрили книгарню у центрі Рівного, куди тепер із задоволенням заходять мешканці міста, переважно молодь.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json