Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
«Бачимо інтерес французького бізнесу до участі у відновленні України», - Юлія Свириденко
22.04.2023 | 18:06 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Питання участі французьких компаній у відбудові України та залучення інвестицій були обговорені під час зустрічі Першого віцепрем’єр-міністра – Міністра економіки України Юлії Свириденко з французькою делегацією на чолі з міністром - делегатом екологічного переходу та територіальної єдності Французької Республіки Клеманом Боном.

«Цей рік має стати роком початку відновлення країни. І наша держава надзвичайно зацікавлена в участі підприємців з Франції в цьому процесі. Ми бачимо інтерес французького бізнесу до такої співпраці. Україна пропонує інвестиційні можливості в галузях, які мають значний потенціал розвитку та можуть бути конкурентоспроможні на світовому рівні. Також ми активно працюємо над програмами страхування ризиків, які мають гарантувати інвестору безпеку вкладень», - зазначила Юлія Свириенко.

Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України розповіла про основні напрямки відновлення та регіони, де будуть реалізуватися проекти. А також поінформувала французьку делегацію про проекти підтримки бізнесу, які реалізує Уряд.

У свою чергу заступник міністра економіки Тарас Качка зупинився на питаннях відновлення та розбудови логістики, функціонуванні та перспективах розширення нині діючих логістичних маршрутів в ЄС, розповів про перебіг вирішення існуючих проблемних питань в торгівлі України з країнами ЄС.

Заступник міністра економіки Олександр Грибан у своєму виступі перед французькою делегацією наголосив на важливості співпраці в проектах відновлення французького та українського бізнесу, тобто локалізації процесу.

Під час зустрічі було обговорено залучення Уряду Франції до реалізації ініціатив України з підтримки приватного сектору. Зокрема співпраці в питанні страхування воєнних ризиків.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2