Перший в історії України Огляд оборонно-промислового комплексу – основа для системного реформування оборонної промисловості

Сьогодні заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді взяла участь у Круглому столі «Аналіз реформування оборонно-промислового комплексу та державного оборонного замовлення». Захід організовано Інститутом Горшеніна та ГО StateWatch за підтримки Інтернет-порталу LB.ua.

Під час Круглого столу Світлана Панаіотіді презентувала результати першого в історії України Огляду національного оборонно-промислового комплексу, який проведено у цьому році Мінекономіки.

«Висновок, який ми зробили - наш ОПК здатен забезпечити основні потреби Збройних сил України та складових сектору безпеки й оборони. Результати огляду окреслюють основні напрями та шляхи реформування її розвитку, які ми закладали в основу проєкту Стратегії розвитку ОПК», - підкреслила Світлана Панаіотіді.

«Відсутність перевіреної методології огляду ОПК, Covid-19 та карантинні обмеження, небажання приватного сектору ділитися інформацією – основні фактори, які ускладнювали нам проведення Огляду. Попри це ми вчасно виконали завдання визначене керівництвом держави. За якісну організацію та професійну роботу при проведенні Огляду хочу відзначити працівників департаменту економіки безпеки і оборони Мінекономіки та Державного науково-дослідного інституту інформатизації та моделювання економіки. Наразі результати Огляду очікують розгляду та затвердження Радою національної безпеки і оборони України», - зазначила заступниця Міністра.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json