Ігор Петрашко зустрівся з Міністром сільського господарства та продовольства Республіки Білорусь

Сьогодні, 11 серпня, відбулась зустріч Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з Міністром сільського господарства та продовольства Республіки Білорусь Іваном Крупко.

Також у заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол, представники Мінекономіки України та Міністерства сільського господарства та продовольства Республіки Білорусь, які відповідають за економічну співпрацю та аграрний напрямок.  Білоруська делегація прибула на запрошення відвідати масштабну українську агропромислову  виставку “АГРО-2020 року”.

Учасники зустрічі обмінялися досвідом розвитку аграрного сектора та домовились про поглиблення торговельно-економічного співпраці між країнами в цій сфері. 

“Співпраця в аграрній сфері, з точки зору перспектив і можливостей для торгівлі та галузевої взаємодії, має особливе значення в системі економічних відносин між нашими країнами. Україна та Республіка Білорусь підтримують постійний діалог у сфері санітарних та фітосанітарних норм, що сприяє поглибленню взаємовигідного співробітництва між державами”,- зазначив Ігор Петрашко.

Наприкінці зустрічі Міністр сільського господарства та продовольства Республіки Білорусь Іван Крупко запросив українську сторону взяти участь в “БЕЛАГРО-2020”, одній з найбільших аграрних виставок Республіки Білорусь, що запланована на вересень 2020 року.   

Довідково:

За 5 місяців 2020 року товарообіг між Україною та Республікою Білорусь склав більше 1,5 млрд дол. США, а за весь 2019 рік -  близко 5,6 млрд дол. США.  За цим показником Білорусь займає 7 місце серед країн світу.   За п’ять місяців 2020 року товарообіг аграрної продукції між Україною та Республікою Білорусь склав  213,3 млн дол. США 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json