Міністерство економіки України

Програма стимулювання кредитування бізнесу буде оновлена найближчим часом - Ігор Петрашко

Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Ігор Петрашко на онлайн-брифінгу після чергового засідання Уряду у середу, 8 квітня.

“Найближчим часом програма стимулювання кредитування, програма “5-7-9%”, буде оновлена. Ми її доопрацьовуємо з урахуванням тих реалій, які зараз є”, - зазначив Ігор Петрашко. 

Він додав, що також розробляється більш широка програма підтримки. Тут міністерство сподівається на співпрацю з Національним банком та наслідуватиме кращі практики підтримки економіки, що запроваджуються нині в США та ЄС. 

Наразі Уряд вже розширив  можливості програми «Доступні кредити 5-7-9%». Також у списку вже запроваджених заходів – рішення щодо податкових канікул, відтермінування декларування до 1 липня 2020 року, тимчасове скасування штрафів, мораторій на здійснення заходів державного нагляду та податкові перевірки, відтермінування застосування РРО до 2021 року, забороняється збільшення процентів за користування кредитом тощо. 

Серед середньострокових планів – робота над програмою зміни до державних закупівель з урахуванням міжнародних зобов'язань. Мета – щоб українські підприємства, виробники і іноземні підприємства, які працюють на території України, отримали більший доступ до державних замовлень.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json