Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

04
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Перший
Росія не збиралася завершувати консультації конкретними результатами, - Наталія Микольська
22.12.2015 | 16:30 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Росія всіма засобами намагалася зупинити прогрес України у здійсненні економічних реформ, які є передумовою виходу нашої держави на європейський ринок, та відкласти початок дії торговельної частини Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Про це повідомила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговий представник України Наталія Микольська за підсумками тристоронніх консультацій Україна-ЄС-РФ.

«Ми готові були йти на певні компроміси в консультаціях, щоб задовольнити занепокоєння Росії стосовно початку функціонування режиму вільної торгівлі між Україною та ЄС. На жаль, ані на попередніх зустрічах, ані сьогодні наші російські колеги не збиралися завершувати консультації конкретними результатами», - зазначила вона.

Водночас, Наталія Микольська підкреслила, що Україна та Європейський Союз не приховували власної позиції: неможливості внесення змін у текст Угоди про асоціацію та відтермінування вступу в силу режиму вільної торгівлі після 1 січня наступного року.

Також заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України наголосила, що в короткостроковій перспективі держава може мати певні збитки від призупинення Росією дії Угоди про зону вільної торгівлі в рамках СНД відносно України.

«Втім, у довгостроковій перспективі наша держава отримає значні дивіденди. Адже мова йде не лише про вихід на європейські ринки, а й про залучення інвестицій. До речі, один з голландських банків оприлюднив рекомендації для інвесторів, де найперспективнішим ринком для бізнесу Нідерландів було визначено саме Україну», - запевнила вона.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json